Senior 2

Træner/Ledere

Anders Larsen
ala@ium.dk
Casper Mortensen
casper.mortensen@gmail.com
Christian Hørlyck Jensen
Mobil: 20788072
christianhj@hotmail.com
Christian Strand
cst@ium.dk
Claus Segato
Mobil: 40213087
segato81@gmail.com
Emil Stage Olsen
Mobil: 27348021
e_stage_olsen@hotmail.com
Jimmy Riberholdt
nanok-nuuk@hotmail.com
Jonas Sørensen
jonasmsorensen@gmail.com
Lars Møller hansen
Mobil: 21442329
Lmh.privat@hotmail.com
Lasse Lehm
lasse_lehm@yahoo.dk
Martin Piil
martin_piil@yahoo.dk
Mathias Bindslet
MathiasBindslet@gmail.com
Mathias Rasmussen
gufar2002@yahoo.dk
mathias vinter
mathias.vinter@gmail.com
Morten Korning
Mobil: 22142215
mortenkorning@hotmail.com
nicolaj christiansen
nicolajchristiansen@gmail.com
Niklas Troldborg
Mobil: 40420339
Nik-9684@hotmail.com
Rasmus Corlin Christensen
Mobil: 29727131
razzi.c@gmail.com
Thomas Piil Pedersen
Mobil: 42318866
fanafpiil@gmail.com
Youssef Benarab
Mobil: 22784813
youssef.benarab@hotmail.com
Jakob Mørkeberg
Fysisk træner
Mobil: 51943994
jakobmoerkeberg@hotmail.com
Morten Andersson
Mobil: 40245140
andersson.morten@hotmail.com


Tilbage
Log-ind
 Glemt password?
Billeder
2. Senior kamp
Kamp mod Brøndby d.27/5-2010. 2. senior vandt kampen sikkert med 4-1
Torsdagstræning i juni
De gode resultater for Senior 2 skyldes hårdt arbejde på træningsbanen!
Tirsdagstræning i marts
Mange energiske mænd, i deres bedste alder, valgte træning fremfor Paradise Hote...
© Akademisk Boldklub, Skovdiget 1, 2880 Bagsværd